Hakkımızda

 Hakkımızda

Hakkımızda Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörün lideri ve ekonomik,estetik ve kaliteli Soğuk oda,Soğuk hava depoları ve soğutma sistemleri satışını yapmaktatır. Soğuk Oda Merkezi’ne dokunan herkesle, ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir dosluk kurmak.Soğuk Oda Merkezi Soğutma Sistemleri olarak; Sahip olduğumuz deneyimli kadromuz güçlü şirket yapımız ile endüstriyel soğutma sektöründe 2007 yılından beri hizmet vermekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün ve hizmet gamını yenilemekte ve değişen şartlara uygun olarak geliştirmekteyiz. Ekibimizin 20 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin üzerine inşa ettiği yaklaşımımızla, yurt içi ve yurt dışında birçok başarıya imza atarak; enerji dostu ürün anlayışı, özel sistemleri ile, 7/24 servis hizmetiyle teknolojiye ve insana yatırım yapmaktayız.

Soğuk oda merkezi hakkımızda Her geçen gün hızla artan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini teknolojideki en son yeniliklerle karşılamanın yanı sıra ürün ve sistem kalitesini taçlandırdığımızı düşünmekteyiz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerdeki kusursuz iş anlayışımız sayesinde her yıl yüzde yüze yakın bir büyüme göstermekteyiz. Gıda, Lojistik Depo ve İlaç Sektöründe  Türkiye’ nin önde gelen sektörlerine, hizmet odaklı yaklaşımımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir.

En büyük gurur kaynağımız müşterilerimizin bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih ederek ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermeleridir.

Üretici kimliğimizin yanında anahtar teslim projelerde gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde başarılı bir taahhüt firması olarak yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olma vizyonuyla her geçen gün ilerlemekte ve var gücüyle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımızı sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek ürün gamımıza kattığımız markalarımızla genişletmekteyiz.

Soğuk Oda Merkezi Endüstriyel soğutma cihazları, Soğuk Oda Merkezi soğukdepo panelleri, Soğuk Oda Merkezi soğuk depo kapıları, Soğuk Oda Merkezi reyon dolapları, Soğuk Oda Merkezi teknik servisi hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Sürekli olarak artış gösteren müşteri talepleri doğrultusunda geleceğe yönelik teknoloji ürünleri gerekli kılmaktadır. Tasarruflu ve ekonomi arasında maksimum uyumu baz alarak,maksimum soğutma gücü,düşük gürültü seviyeleri, az işletme giderleri sağlamak için imalat ve montaj teknolojik kriterlerimizi oluşturmaktadır.

İbrahim Alpagu

Kurucu & CEO

HAKKIMIZDA

Firmamız 1997 yılında Endüstriyel soğutma sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız 2007 yılında şirket anlayışı kazanmış, Türkiye’deki ve yurtdışındaki firmalara maksimum yarar sağlayabilecek çözümler üreterek, müşterilerimizin kaliteli hizmeti ve yüksek performası yakalamasını sağlayacak iklimlendirme soğutma ürünlerinin ticaretini yapmaktadır.

İstekleriniz ve Önerileriniz

Her türlü sorunlarınız için 7/24 hizmetinizdeyiz


Bize ulaşın