Soğuk Oda Duvar Paneli

Duvar Paneli

Soğuk Oda Duvar Paneli endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan,yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirir.

Soğuk Oda Duvar Paneli
Soğuk Oda Duvar Paneli ve Soğuk Hava Deposu panelleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır.

Soğuk Oda Duvar Paneli

Firmamız Ülkemizde ve yurt dışında son zamanlarda sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi birçok yapının iç bölme ihtiyacınıza uygun olarak cevap verdiği gibi, Soğuk Oda ve Soğuk Hava Depolarında panel malzemesi olarak kullanılabilecek sistemlerde de, taleplerinize uygun ürünleri ihtiyacınıza göre karşılamaya hazırdır.

Soğuk Hava Deposu panelleri ile; Et, Sebze, Meyve, Deniz ürünleri, Et tesisleri, Et işleme tesisleri, Dondurma tesisleri, dondurulmuş gıda maddeleri işleme tesisleri, deniz mahsullerinin işlendiği ve paketlendiği tesisler,Gıda maddeleriyle birlikte medikal ürünler, laboratuar, hastaneler, ilaç sanayi, kimya ürünleri, sanayi tipi dizayn edilmiş büyük Soğuk Hava Depolar ve Soğuk Odaları ile en uygun fiyatlı hijyenik, hızlı ve yüksek en iyi ısı yalıtımlı çözümler sunmaktadır.

Soğuk Oda panellerinin

yüzeyinde kullanılan ve bakterilere karşı tam koruma sağlayan özel boyası sayesinde,hijyenik malzeme olarak kullanılabilir. Çift taraflı kesiti ile mukavim bir birleşim sağlayarak Sağlam ve ısı yalıtımı ile avantaj sağlamaktadır.

Soğuk Oda Paneli ürünlerinde boyalı galvaniz sac haricinde paslanmaz çelik metal yüzeyler de kullanılabilir. Müşteri odaklı olarak ihtiyaçlara uygun ürünler üretmeyi kendisine amaç edinen

Soğuk Oda Center uygun fiyat,ile yüksek kaliteyi bir araya getirerek hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Firmamızın ana prensip ve anlayışı üretimi yapılan sandviç panel üretim ve montajında önem verdiği piyasa koşullarında, en uygun fiyat ve Servis ağı ile en iyi hizmetin sunularak, istikrarlı büyümenin sürdürülmesi etkin montaj hizmeti,

TSE ve ISO normlarına uygun olarak kaliteli üretim yapılması ve Dünya ve Türkiye pazarlarında tanınmış ve saygın bir kurum haline gelmektir. Soğutma Sistemlerinin üretiminde de aynı titizlikle sürdürmektedir. Deneyimli kadromuz tecrübemiz ve ilkeli çalışma kültürü 7/24 servisi ile firmamızın sahip olduğu kurumsal değerlerdir. Bizi Farklı kılan en önemli özelliğimiz Satış sonrası ürünlerimizin üzerinde kalitemizle hak sahibi olabilmektir.

Soğuk Oda Duvar Paneli
Soğuk Oda Duvar Paneli ve Soğuk Hava Deposu panelleri ile; Et, Sebze, Meyve, Deniz ürünleri,
Soğuk Oda Duvar Paneli

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.